امنیت سایت و سرور

امنیت سایت و سرور

رفع خطاهای w3c

رفع خطاهای w3c

افزایش سرعت سایت

افزایش سرعت سایت

ریسپانسیو یا واکنشگرا

ریسپانسیو یا واکنشگرا

پشتیبانی

پشتیبانی سایت

سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی


شمسی سازی قالب وردپرس

شمسی سازی قالب وردپرس

شمسی سازی قالب وردپرسReviewed by پنگاش on May 2Rating: 5.0شمسی سازی قالب وردپرسشمسی سازی قالب وردپرس شمسی سازی قالب وردپرس امروزه وردپرس کاملا همه گیر شده و گسترش بسیار بالایی در تمام زمینه داشته و دیگر نمی توان گفت یک محتوای وبلاگ ساز است و انتخابگر یا datepicker در قالب و افزونه هایش برای ما ایرانیان معضلی شده است ولی می توان با شمسی سازی این قسمت از وردپرس لذت برد

شمسی سازی قالب وردپرس

شمسی سازی قالب وردپرس

امروزه وردپرس کاملا همه گیر شده و گسترش بسیار بالایی در تمام زمینه داشته و دیگر نمی توان گفت یک محتوای وبلاگ ساز است و  انتخابگر یا datepicker در قالب و افزونه هایش برای ما ایرانیان  معضلی شده است ولی می توان با شمسی سازی این قسمت از وردپرس لذت برد

ممکن است برخی از افزونه های شمسی سازی مثل wp-jalali و دیگر نتواند مشکلات شما را رفع کند چرا ؟ چون کلاس ها و چارچوب تقویم با این افزونه ها متفاوت است .

امروزه تقویم و یا به عبارت دیگر دیتاپیکرهای بسیار زیادی در قالب ها استفاده شده است که همه نیاز به شمسی سازی دارند . این انتخابگر تاریخ ها عموما و کلا همگی یا حدود ۹۹ درصد انگلیسی و یا به عبارت دیگر میلادی هستند .

 

شمسی سازی قالب وردپرس

شمسی سازی قالب وردپرس

 

در قالب وردپرس هم از انتخابگر تاریخ یا datepicker استفاده زیادی شده است که برای کاربران ایرانی قابل استفاده نیست . کاربر و حتی طراحان وب نیز نمی توانند از این قالب وردپرس استفاده کنند و مجبورند قسمت انتخابگر تاریخ  یا datepicker را حذف نمایند و یکی از قسمت های اصلی رزرو  را در یک سایت از کار بیندازند . یا مجبورند از قسمت هایی جدا از آن استفاده کنند .

شمسی سازی یک قالب وردپرس  می تواند خیلی از سایت های  ایرانی را با جلوه حقیقی  قالب به نمایش گذارد .

شمسی بودن تاریخ کاربر فارسی زبان را در رسیدن به مقاصد خود همیاری می کند .

در صورتی که نیاز به شمسی سازی قالب داشه باشید میتوانید درخواست خود را برای ما ارسال نمایید.

چطور با ما آشنا شدید؟

نظر کاربران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *