امنیت سایت و سرور

امنیت سایت و سرور

رفع خطاهای w3c

رفع خطاهای w3c

افزایش سرعت سایت

افزایش سرعت سایت

ریسپانسیو یا واکنشگرا

ریسپانسیو یا واکنشگرا

پشتیبانی

پشتیبانی سایت

سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی


قفل کردن راست کلیک

قفل کردن راست کلیک

قفل کردن راست کلیکReviewed by پارسایی on Jul 4Rating: 5.0قفل کردن راست کلیکقفل کردن راست کلیک متاسفانه نداشتن یک اصول کپی رایت در ایران برخی اوقات کاربران و وبمستران را ناراحت و نگران کرده است . جلوگیری از کپی کردن مطالب بطور کامل امکان پذیر نیست . خیلی وقت ها مشاهده می شود که کاربر ها مطالب دیگر سایت ها و وبلاگ ها را کپی میکنند و در سایت خود قرار می دهند.

قفل کردن راست کلیک

متاسفانه نداشتن یک اصول کپی رایت در ایران برخی اوقات کاربران و وبمستران را ناراحت و نگران کرده است . جلوگیری از کپی کردن مطالب بطور کامل امکان پذیر نیست . خیلی وقت ها مشاهده می شود که کاربر ها مطالب دیگر سایت ها و وبلاگ ها را کپی میکنند و در سایت خود قرار می دهند. و این می تواند برای نویسنده اصلی ناراحت کننده باشد .

البته این نوع مطالب کپی شده برخی اوقات در سایت دیگر دارای قدرت سئوی بالا تری بوده و و سایت اصلی در رتبه پایینتری قرار می گیرد و ممکن است در برخی موارد کار به شکایت و ناسزاگویی هم برسد از این ها بگذریم برای امن کردن مطالب سایت خود بهتر است کمی ایده به خرج دهید تا به مشکلات احتمالی برخورد نکنید

قفل کردن راست کلیک

یکی از بهترین راه های حل برای جلوگیری از کپی شدن مطالب اختصاصی شما قفل کردن راست کلیک می باشد و با این روش از کپی شدن مطالب خود جلوگیری کنید. البته این راه را که ما به شما آموزش می دهیم بدون شک برترین نوع بستن هر نوع برداشتن و کپی کردن اطلاعات است جون کاملا مطلب را قفل می کند ( احتمال ۱ درصد خطا وجود دارد) .
بعد از افزودن این راه حل به سایت خود بیشتر با قدرت این نوع قفل کردن پی خواهید برد

برای افزودن کد اگر سایت وردپرسی استفاده می کنید بهتر است  کد زیر را در فایل فوتر قالب وردپرسی خود قرار داده و فایل جاوا را نیز که پیوست می باشد  را در پوشه js قرار دهید

اگر خواستید  به زبان انگلیسی پیام را به کاربر نمایش دهد از کد زیر استفاده کنید

حال فرض کنیم شما وبلاگ دارید و یا دسترسی به هاست ندارید چه باید بکنید

بهتر است از کد زیر استفاده کنید

فایل پیوست

نظر کاربران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس