امنیت سایت و سرور

امنیت سایت و سرور

رفع خطاهای w3c

رفع خطاهای w3c

افزایش سرعت سایت

افزایش سرعت سایت

ریسپانسیو یا واکنشگرا

ریسپانسیو یا واکنشگرا

پشتیبانی

پشتیبانی سایت

سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی


رفع خطاهای پایگاه داده

رفع خطاهای پایگاه داده

رفع خطاهای پایگاه دادهReviewed by pangash on Dec 6Rating: 5.0رفع خطاهای پایگاه دادهرفع خطاهای پایگاه داده یا همان رفع خطاهای دیتابیس می تواند جانی دوباره به سایت شما ببخشد.پایگاه داده قلب یک وب سایت و بسیار حساس بوده و با کمترین ضربه ممکن است کلیه زحمات یک شخص به باد رود پس نیاز به دانش کامل و همچنین تخصص فراوان دارد.تا رفع مشکل شود.

رفع خطاهای پایگاه داده  یا همان رفع خطاهای  دیتابیس  می تواند جانی دوباره به سایت شما ببخشد. پایگاه داده قلب یک وب سایت و بسیار حساس بوده و با کمترین ضربه ممکن است کلیه زحمات یک شخص به باد رود پس نیاز به دانش کامل و همچنین تخصص فراوان دارد تا رفع مشکل شود.

ممکن است سایت شما به دلایلی مختلفی از جمله هک و حملات دیداس ddos  و یا همچنین اشکال در هنگام بروزرسانی و  ده ها علت دیگر با مشکل مواجه شده باشد و شما با هر نوع دستکاری ضربه مهلکی می توانید بر پیکره سایت خود وارد کنید .اگر در این وضعیت قرار دارید به چند صورت می توانید مشکل پایگاه داده خود را رفع  کنید  اگر نسخه پشتیبان به روز دارید می توانید با استفاده از نسخه پشتیبان مشکل پایگاه داده یا دیتابیس را به حل کنید .

رفع خطاهای پایگاه داده

در برخی از سیستم ها می توانید سرویس پایگاه داداه را ریستارت تا مشکل رفع گردد (مخصوص دسترسی به روت root).

برخی اوقات با به روزرسانی سیستم  رفع مشکل می گردد. لطفا اگر در این موقعیت قرار گرفته اید و کلیه کارهای بالا را انجام دادید و رفع مشکل نشدخطا بسیار جدی بوده و گر دانش کامل را در این خصوص ندارید دست نزنید و با متخصصین ما هماهنگ شوید . برخی از خدمات هماهنگ با پایگاه داده (دیتابیس)

رفع خطاهای پایگاه داده و بهینه سازی آن

تبدیل انواع پایگاه داده

انتقال پایگاه داده

تبدیل مدیریت ها و انتقال از سیستم های دیگر به هم

برای سفارش می توانید  فرم زیر را پر کرده تا به زودی با شما تماس گرفته شود.

اگر خواهان بهترین هستید هم اکنون در سایت ما سفارش دهید.


نظر کاربران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس