امنیت سایت و سرور

امنیت سایت و سرور

رفع خطاهای w3c

رفع خطاهای w3c

افزایش سرعت سایت

افزایش سرعت سایت

ریسپانسیو یا واکنشگرا

ریسپانسیو یا واکنشگرا

پشتیبانی

پشتیبانی سایت

سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی


رفع خطاهای w3c

رفع خطاهای w3c

رفع خطاهای w3cReviewed by pangash on Nov 12Rating: 5.0رفع خطاهای w3cرفع خطاهای w3c -بهینه سازی و رفع خطاهای w3c یا به عبارت دیگر رفع ارور های w3c - استاندارد و صحیح بودن کدهای سایت و کدنویسی درست قالب سایت امروزه یکی از نیازهای اولیه در ...

رفع خطاهای w3c

بهینه سازی و رفع خطاهای w3c یا به عبارت دیگر  رفع ارور های w3c

استاندارد و صحیح بودن کدهای سایت و کدنویسی درست قالب سایت امروزه یکی از نیازهای اولیه در طراحی وب است که از ضرورت بسیاری برخورداراست و طراحان و برنامه نویسان باید این وضعیت را مد نظر داشته باشند و در کار خود این استاندارد بودن را رعایت کنند. متاسفانه بیشتر طراحان به این امر توجه ندارند و رفع خطاهای w3c  را از روی بی اطلاعی یا عدم اطلاعات کافی انجام نمی دهند. و یا اینکه اصلا سایت خودشون هم با یک عالمه مشکل روبرو هست. همیشه باید در نظر داشت که به طراح سایت یا طراح قالب خود بگویید و از او بخواهید که خطایی در کد نویسی  وجود نداشته باشد .

ولید بودن یک سایت علاوه بر آن که برای سئو عالی می باشد هنر و قدرت طراح را در طراحی و کدنویسی به نمایش می گذارد. باید در نظر داشته باشید که بهینه بودن صفحات و کدهای سایت در استاندارد w3c  می تواند تاثیر بسیار زیادی در روی  سئو و بهینه سازی سایت شما داشته باشد. این استاندارد‌ها از طریق سازمان w3c تعیین می‌شود و می‌توانید سایت خود را در آدرس https://validator.w3.org از این نظر بررسی کنید که چه مقدار به این استاندارد نزدیک است.

در هنگام کدنویسی سایت یا بعد از پایان کار گاهی خطاهایی به وجود می آید و شما می توانید برای رفع آن به ما اعتماد کنید . تصویر یکی از کارهایی که قبلا انجام شده را برای نمایش قرار می دهیم .

رفع خطاهای w3c

اگر خواهان بهترین هستید هم اکنون در سایت ما سفارش دهید

نظر کاربران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس