امنیت سایت و سرور

امنیت سایت و سرور

رفع خطاهای w3c

رفع خطاهای w3c

افزایش سرعت سایت

افزایش سرعت سایت

ریسپانسیو یا واکنشگرا

ریسپانسیو یا واکنشگرا

پشتیبانی

پشتیبانی سایت

سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی


مشکل سطح دسترسی مدیریت وردپرس

مشکل سطح دسترسی مدیریت وردپرس

مشکل سطح دسترسی مدیریت وردپرسReviewed by admin on Dec 21Rating: 5.0مشکل سطح دسترسی مدیریت وردپرسمشکل سطح دسترسی مدیریت وردپرس برخی اوقات بر ای ورود به پیشخوان وردپرس ممکن است با خطای - متاسفانه شما اجازه‌ی بازدید از این صفحه را ندارید – برخورد نمایید . این امر بدون شک فقط دسترسی نداشتن شما است و عوامل مختلفی می تواند باعث این امر گردد

مشکل سطح دسترسی مدیریت وردپرس

برخی اوقات بر ای ورود به پیشخوان وردپرس  ممکن است با خطای  – متاسفانه شما اجازه‌ی بازدید از این صفحه را ندارید – برخورد نمایید . این امر بدون شک فقط دسترسی نداشتن شما است و عوامل مختلفی می تواند باعث این امر گردد . برای آن که بهتر این قضیه را بشکافیم و نحوه آن را برای کاربران بگوییم و بهتر است این را بدانیم که عامل اصلی این اتفاق یک نوع هک شدن است . این نوع هک شدن با هک شدن کاربری متفاوت است .

یک قالب یا یک افزونه نال و دارای ایراد می تواند این امر را بوجود آورد و سطح دسترسی کاربر را به راحتی تغییر دهد در این حال هست که ورود هیچ کس به مدیریت امکان پذیر نمی باشد و یه جورایی سطح دسترسی سایت بالا می ره (برخلاف دیگر نوع هک ) البته مدیریت نیز این نوع دسترسی را ندارد .

هر چه کاربر یوزر وپسورد را وارد می کند با وجود لاگین شدن  وارد صفحه مدیریت یا پیشخوان مدیریت نمی شود و برگشت صفحه اصلی سایت اتفاق می افتد . از نوار منو بالای سایت هم هیچ گزینه ای برای  وارد  شدن به پیشخوان  نیست و فقط لاگ اوت وجود دارد .

به هر صفحه ای از مدیریت هم قصد دسترسی داشته باشید در صفحه نوشته زیر را مشاهده می کنید

متاسفانه شما اجازه‌ی بازدید از این صفحه را ندارید

مشکل سطح دسترسی مدیریت وردپرس

یا با توجه به زبان به انگلیسی نوشته

Sorry, you do not have permission to visit this page

 

مشکل سطح دسترسی مدیریت وردپرس

 

مشکل سطح دسترسی مدیریت وردپرس

لازم به ذکر است با حذف یا غیرفعال شدن افزونه یا خذف قالب یا تغییر قالب  باز مشکل پابرجا می باشد . در این صورت شما می توانید دو کار انجام دهید

  • رفع مشکلات دیتابایس و سطح دسترسی که در جدول wp_usermeta و wp_users و wp_options وجود دارد و باید با احتیاط کامل انجام گیرد .(قبل از این کار لطفا از پایگاه داده بک آپ بگیرید)

 

  • خودتان دست نزنید و کار را به پنگاش بسپارید ( از فرم زیر استفاده نمایید و یا اینکه از طریق تماس با ما با ما در ارتباط باشید )

اگر خواهان بهترین هستید هم اکنون در سایت ما سفارش دهید.


نظر کاربران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس